PES 2013

4.5

21

Futbol geri döndü ve PES 2013 yeni sezona hazır

10.8M

Bu uygulamayı oyla

Takımlar sezon öncesi hazırlıklarını tamamlıyor. Ekonomik krizden etkilense de transfer pazarı Jordi Alba'nın Barcelona'ya gitmesi veya Ibrahimovic'in PSG'ye gitmesiyle hareketlendi. Bunların yanında dijital alanda PES eskiden olduğu gibi oyun zevkini geri getirmek için çalışmaya devam ediyor.

Bu sene bir değişiklik oluyor. PES 2013 Cristiano Ronaldo'yu marka yüzü yapıyor ve favori cihazlarımızda maçları daha gerçekçi ve çekici yapmak için çabalayan birçok yeni özelliği beraberinde getiriyor.

Geliştirilmiş çarpışma motoru, top ağırlığı, sosyal özelliklerdeki büyük gelişmeler yeni bireysel teknik yetenekleri, yüzlerce yeni animasyon vb...

Birileri bu yıl en iyi yıl diyebilir, fakat aldanmayın, geçen yıl tekrar denemeniz için geri geldi ve Konami'de FIFA'nın bir fiyasko olmadığını göstermek için ellerinden geleni yapmaya hazırlar. Bu sefer PES 2013'ü abartılı görebilirsiniz. Grafikler çok kuvvetlidir ve oyuncuları nispeten daha iyi kontrol edersiniz. Bu yüzden şimdi sporların kralıyla bir sezon daha eğlenebilirsiniz.

Takımınızı seçin, turnuvalar PES 2013'teki müzenizin vitrinini güzelleştirmek için vardır. Şampiyonlar ligi, Libertadores Kupası ve LFP llisansları, birçok oyun modu, online multiplayer ve yerel multiplayer tekrar oyunda. Şimdi bu ayaklarla jonglörlük yapma ve yıldız olduğunuzu kanıtlama zamanı.
Kısıtlamalar

Demo 5 Dakika süreyle Almanya, İngiltere, Portekiz, İtalya, Santos FC, SC International, Fluminense ve Flamingo takımları ile dostluk maçı olanağı sunar. Bütün zorluk seviyelerini içerir.

Uptodown X